ERP Nedir? | Türkiye'nin ERP Forum Platformu Ana Sayfa
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > ERP İnsan Kaynakları > ERP Personel Sistem Modülü
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Online ise giris bildirgesi hk.
  SSS SSS  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ERP Nedir? Enterprise Resource Planning nasıl çalışır? İş süreçleri ile ilgili tüm soru ve cevapları ERPNe.org'da.

Ülkemizde hızla gelişmekte olan ERP yazılım sektörümüzün, Yerli ve Yabancı ERP işlemlerinin tanıtımı ve kullanıcılarının buluşma noktası olması hedefiyle kurulan sitemize hoş geldiniz.

Ülkemizdeki Ne.org konseptinde bir ilk olarak yayın hayatına başlayan ERPNe.org, Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımlarını kullananların bilgi kaynağı/Portal olmak amacı ile kurulmuştur.

Genellikle yurt dışında büyük üreticiler tarafından geliştirilen SQL, Delphi, ASP, CSharp gibi teknolojilerin anlatıldığı sitelerin kullandıkları (WhatisSQL, WhatisASP) (Ülkemizde Netsis Nedir, Mikro Nedir, SAP Nedir yada Logo Nedir gibi kullanıcı sorularına) Ne ve nedir konseptinde yeni bir açılım olmasını da hedefleyen ERPNe.ORG' un, ülkemizin uluslararası ERP sektörü içinde hak ettiği yeri almasında ve ERP ürünlerini kullananların bir araya gelerek Yerli ERP'nin gelişmesine katkı sağlayacakları önemli bir kilometre taşı olacağı düşüncesindeyiz.

Online ise giris bildirgesi hk.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
 Derece: Konunun Derecesi: 1 Oylar, Ortalama 5,00  Konu Arama Konu Arama  Topic Seçenekleri Topic Seçenekleri
barisb Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 209
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı barisb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Online ise giris bildirgesi hk.
    Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2016 Saat 10:53
Merhaba ,

Personelde online ise giris bildirgesi yapmak istedigimde SGK dan yanit alinamadi diye bir uyari veriyor.
Bu islemi 3-4 senedir kullanmiyordum. Simdi kullanmak istediler acaba bir yerlerde ayar yapmak gerekir mi? Netsis enterprise kullaniyoruz.
Yukarı Dön
Cheset Açılır Kutu İzle
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 6
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cheset Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2016 Saat 17:04
Merhaba bu problemi çözdünüz mü acaba ? bende ayni hatayi aliyorum
Yukarı Dön
barisb Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 209
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı barisb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2016 Saat 08:26
dll dosyalarini güncelledim yeni db update dosyalarini indirip dpupdate çalistirdim sorun çözüldü.
Yukarı Dön
Cheset Açılır Kutu İzle
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 6
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cheset Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2016 Saat 10:47
Tesekkür ederim bende öyle bir deneyeyim.
Yukarı Dön
AAALA Açılır Kutu İzle
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı AAALA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2017 Saat 19:31
Bu konuda ne gibi bir cevap aldığınız. Ben neden göremiyorum.
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Puanlar: 3513
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nisan 2017 Saat 13:59
Netsisden vazgeçemiyorum. Beni engelliyor..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu İzle

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,441 Saniyede Yüklendi.