ERP Nedir? | Türkiye'nin ERP Forum Platformu Ana Sayfa
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > ERP Temel Paketler > ERP Stok Modülü
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Toplu Stok Fiyati Degisikligi
  SSS SSS  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ERP Nedir? Enterprise Resource Planning nasıl çalışır? İş süreçleri ile ilgili tüm soru ve cevapları ERPNe.org'da.

Ülkemizde hızla gelişmekte olan ERP yazılım sektörümüzün, Yerli ve Yabancı ERP işlemlerinin tanıtımı ve kullanıcılarının buluşma noktası olması hedefiyle kurulan sitemize hoş geldiniz.

Ülkemizdeki Ne.org konseptinde bir ilk olarak yayın hayatına başlayan ERPNe.org, Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımlarını kullananların bilgi kaynağı/Portal olmak amacı ile kurulmuştur.

Genellikle yurt dışında büyük üreticiler tarafından geliştirilen SQL, Delphi, ASP, CSharp gibi teknolojilerin anlatıldığı sitelerin kullandıkları (WhatisSQL, WhatisASP) (Ülkemizde Netsis Nedir, Mikro Nedir, SAP Nedir yada Logo Nedir gibi kullanıcı sorularına) Ne ve nedir konseptinde yeni bir açılım olmasını da hedefleyen ERPNe.ORG' un, ülkemizin uluslararası ERP sektörü içinde hak ettiği yeri almasında ve ERP ürünlerini kullananların bir araya gelerek Yerli ERP'nin gelişmesine katkı sağlayacakları önemli bir kilometre taşı olacağı düşüncesindeyiz.

Toplu Stok Fiyati Degisikligi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Topic Seçenekleri Topic Seçenekleri
sonses10 Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Toplu Stok Fiyati Degisikligi
    Gönderim Zamanı: 06 Şubat 2010 Saat 15:15
Merhabalar bir toptan gida saticisi firmasinda çalismaktayim ve is yerimde Fusion@6 Kullanmaktayiz. Soruma gelince stok fiyatlarini toplu bir sekilde degistirebilecegim bir yer varmi? Stok kartindan tek tek degistirmek uzun sürebiliyor.

Düzenleyen sonses10 - 06 Şubat 2010 Saat 15:15
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Puanlar: 3513
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 13:07
islemlerde hizli degisiklik var.
Netsisden vazgeçemiyorum. Beni engelliyor..
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 13:14

Sorumun tam cevabi degil. Excelden çekmek istiyorum. Sürekli excelde zaten hazir bir fiyat listem bulunuyor. Bu listedeki kodlar netsis stok kartimda mevcut. Bu listeyi sql yolu ile stok kartimdaki fiyat kismina aktarmak istiyorum. Yolu veya kodu hakkinda yardimci olursaniz sevinirim. Saglicakla kalin.

Istikbal Göklerdedir !!!
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 13:25
http://rapidshare.com/files/347630451/Stok_GUncelle.rar.html
daha önce sitede eklemistim.
kodlari ve karsilarina fiyatlari girin.
server ayarlarindan sonra. grup ve fiyat ata basin.
Fiyat1 fiyat1 ve KOD4 e bilgi yazilir.
fiyatlariniz 1000 den büyük ise problem olabilir.
Yukarı Dön
Personel Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Personel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 13:44
Sn.Conari,

indirdim, fakat bilgileri getirmiyor...

görüntüsü:
Stok Kodlari     Kod 4     Update Kodu     Satis fiyat-1     Satis fiyat-2          Sirket     ********2010
X ürünü     Barkod     X     1,25     1,38       
                             User        sa
                              User Pass     *****
                              Server     ibmserver

Düzenleyen Personel - 08 Şubat 2010 Saat 13:54
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 14:02

Sn. Conari Update kodu bulunan yere yazacak oldugumuz sql kodu çok önemli bundada yardimci olursaniz sevinirim.

Istikbal Göklerdedir !!!
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 14:15

Sizin göndermis oldugunuz dosyadan gerekli islemi yapiyorum ancak, netsise girip o kodlu ürüne baktigimda herhangi bir degisiklik olmadigini gözlemliyorum.

Istikbal Göklerdedir !!!
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 14:15
BU Birsey getirmezki sadece girilen koda girilen fiyati ilgili sirkete yazar.

@sonses10  dediginizden birsey anlamadim.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Personel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 14:36
Sn.Conari,
Ben yanlis anladim galiba; stoklarin fiyatlarini getiriyor. düzeltip tekrar gönderiyoruz seklinde anlamistim.
Anladigim sekilde bir çalisma olur mu?
Selamlar.

Düzenleyen Personel - 08 Şubat 2010 Saat 14:37
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 14:41

Sn. Personel

Stok fiyatlarini getirip Tekrar düzeltmek içinde bir uygulama yapilabilir.
Sql kodlari gerekli bu kodlarda tecrübeli birisi yardimi ile yapilabilir.

Istikbal Göklerdedir !!!
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 14:59
daha önce söyle bir çalisma da siteye eklemistim.
http://rapidshare.com/files/347658328/Stok_Fiyat_Update.rar.html
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Personel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 15:27
SN.Conari,

Verdigin bilgiler için tesekkürler.
Ben, beceremedim. Stoklari getirmiyor.
Bizde, Stok grup Kodu: Örnegin Su Sekilde: AYNES   gibi
Selamlar.
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 15:37

:)

Buda stoklari getirmez ki, Neyse ben istediginizi anladim. Vaktim olunca istediginiz gibi bir çalisma yapmaya çalisacagim.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Personel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 15:40
Tesekkürler Conari
Allah Razi Olsun....
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 15:46
Sn. Conari
Run-time error '-2147467259 (80004005)':
[DBNETLIB]]ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server yok veya erisim engellendi. Almis oldugum uyari mesaji!!!
Istikbal Göklerdedir !!!
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 16:00
Server bilgilerini degistirmemissiniz. H sütunu
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2010 Saat 16:04
ANTSMRC2010
sa
12
SEMERCISVR
BU SEKILDE UYGULUYORUM O HATAYI ALIYORUM
Istikbal Göklerdedir !!!
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2010 Saat 09:41
Sifreyi numara olarak girmissiniz.
Basina bir tirnak isareti koymalisiniz.   '12      seklinde
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sonses10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2010 Saat 09:53

Deneyip bilgi verecegim Tesekkürler. Saygilar.

Istikbal Göklerdedir !!!
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2010 Saat 11:21
@ Personel istediginiz gibi bir çalisma yapmaya çalistim.

http://rapidshare.com/files/348099549/Stok_fiyat_Update-2.rar.html
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu İzle

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,473 Saniyede Yüklendi.