ERP Nedir? | Türkiye'nin ERP Forum Platformu Ana Sayfa
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > ERP Genel > ERP ve Excel
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - VB Excel Rapor Kullanima Hazir
  SSS SSS  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ERP Nedir? Enterprise Resource Planning nasıl çalışır? İş süreçleri ile ilgili tüm soru ve cevapları ERPNe.org'da.

Ülkemizde hızla gelişmekte olan ERP yazılım sektörümüzün, Yerli ve Yabancı ERP işlemlerinin tanıtımı ve kullanıcılarının buluşma noktası olması hedefiyle kurulan sitemize hoş geldiniz.

Ülkemizdeki Ne.org konseptinde bir ilk olarak yayın hayatına başlayan ERPNe.org, Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımlarını kullananların bilgi kaynağı/Portal olmak amacı ile kurulmuştur.

Genellikle yurt dışında büyük üreticiler tarafından geliştirilen SQL, Delphi, ASP, CSharp gibi teknolojilerin anlatıldığı sitelerin kullandıkları (WhatisSQL, WhatisASP) (Ülkemizde Netsis Nedir, Mikro Nedir, SAP Nedir yada Logo Nedir gibi kullanıcı sorularına) Ne ve nedir konseptinde yeni bir açılım olmasını da hedefleyen ERPNe.ORG' un, ülkemizin uluslararası ERP sektörü içinde hak ettiği yeri almasında ve ERP ürünlerini kullananların bir araya gelerek Yerli ERP'nin gelişmesine katkı sağlayacakları önemli bir kilometre taşı olacağı düşüncesindeyiz.

VB Excel Rapor Kullanima Hazir

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Topic Seçenekleri Topic Seçenekleri
muzdarip Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı muzdarip Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2010 Saat 17:29
link güncellenebilirmi ? site askida.

tesekkürler
Yukarı Dön
scream45 Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı scream45 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2010 Saat 16:20
Orjinalini yazan: scream45 scream45 Yazdı:

Peki vb sifresini verebilirmisiniz biz kendimize göre degisiklik yapsak, yada bizlere bu raportorun kodlarini verebilirmisiniz excel de rapor olabilmek için

Neyse sifresini çözdüm tskler gerek kalmadi :)
Yukarı Dön
scream45 Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı scream45 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mart 2010 Saat 07:12

Peki vb sifresini verebilirmisiniz biz kendimize göre degisiklik yapsak, yada bizlere bu raportorun kodlarini verebilirmisiniz excel de rapor olabilmek için

Düzenleyen scream45 - 04 Mart 2010 Saat 07:21
Yukarı Dön
Conari Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge

Puanlar: 3513
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Conari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ekim 2009 Saat 09:24

SQL server adini yazacaksiniz. Bilmiyorsaniz, Bilgi islem danismaniniza sorun.

Netsisden vazgeçemiyorum. Beni engelliyor..
Yukarı Dön
unalh Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı unalh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ekim 2009 Saat 10:36
Exclamation ??
Yukarı Dön
unalh Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı unalh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2009 Saat 18:17
Merhaba Arkadaslar,,

Server adi:

Buraya tam olarak ana makinanin adinimi yaziyoruz ? Confused

Benimde istedigim raporlamalar bu dosyada mevcut fakat henüz kullanamadim.

Ilginize simdiden tesekkürler.

Yukarı Dön
DOGUKAN Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DOGUKAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eylül 2009 Saat 17:35
yapmis oldugun raporlama tek kelimeyle süper eline ve emegine saglik.
Düzenlenmis olan son halini link olarak verebilirmisin.
Birde makrolari aktif hale getirdigimizde kisisel bilgilerinin ana sayfada görünmesi pek hos olmuyor :))
Yukarı Dön
suleyman3535 Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 11
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı suleyman3535 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2009 Saat 14:01
burda yer alan raportör  cok güzle ellerinize saglik buna vt dfr olmadan baglanti yapmmiz mumkunmu bi arkdas alttaki gibi birseyin mumkun olabilcegini söyledi yrd olurmusnuz.

Sizdedki:::::

honal (Uzman) : Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;User Id=myUsername;Password=myPassword;

bizim istedigimiz:::::::

honal (Uzman) : Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;Integrated Security=SSPI;

Yukarı Dön
suleyman3535 Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 11
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı suleyman3535 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2009 Saat 13:38
netsisi databse sql sfr olmadan baglintiyi netsis giris sfr ile yapmamiz mumkunmu
bi arkdas asagidkai gibi birsey dedi nasil yapabiliriz....

Sizdedki:::::

honal (Uzman) : Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;User Id=myUsername;Password=myPassword;

bizim istedigimiz:::::::

honal (Uzman) : Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;Integrated Security
Yukarı Dön
depoline Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı depoline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2009 Saat 16:58
birde eger çok abartmamis olursak proje kodu bazinda raporlama sansimiz olur mu o zaman gerçek anlamda süper bir kisit raporu olur bunu gerçekden bekliyoruz...

ellerine saglik tekrar
Yukarı Dön
NeTSiSFoReVeR Açılır Kutu İzle
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge
ANKARA

Puanlar: 821
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı NeTSiSFoReVeR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2009 Saat 16:07
problemleri giderdim sorun yok simdi.
Yukarı Dön
depoline Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı depoline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2009 Saat 10:40
dostum çok güzel görünüyor ama ben çalistiramadim run time error 424 object required hatasi veriyor office 2003 ve 2007 de denedim makrolari dedigin gibi ayarladim ama bu hatayi veriyor nasil çalistiracam bunu.
Yukarı Dön
emiray Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emiray Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2009 Saat 18:24
Orjinalini yazan: NeTSiSFoReVeR NeTSiSFoReVeR Yazdı:

Arkadaslar dosya güncellenmistir. Tekrar indirip kullanabilirsiniz.Malesef çok istedigim düzeltmeler vardi onlari zamanim yetmedigi için yapamadim. Kasa da yürüyen bakiye sorunlu idi onu giderdim. Bir kaç küçük degisiklik yaptim.

dostum!
tarih aralikli icmail listesini kontrol edermisin excel de 10891 nolu satirdan itibaren sana ait stoklar listeleniyor.
netsis bir tutkudur.Yaşamak Lazım
Yukarı Dön
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge
ANKARA

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı NeTSiSFoReVeR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Temmuz 2009 Saat 17:18
Arkadaslar dosya güncellenmistir. Tekrar indirip kullanabilirsiniz.Malesef çok istedigim düzeltmeler vardi onlari zamanim yetmedigi için yapamadim. Kasa da yürüyen bakiye sorunlu idi onu giderdim. Bir kaç küçük degisiklik yaptim.
Yukarı Dön
threesmegiste Açılır Kutu İzle
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı threesmegiste Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2009 Saat 11:13
dosya kesinlikle tek kelime ile mükemmel kusursuz yani ama çok ciddi bir sorun var tarih arali icmal kisminda 10000. satirdan sonra dosyayi kullanan firmanin bilgileri var silinirse güzel olur market malzemelerinin alis fiyatlarini görmekte çok ilginçç oldu ama gerçekten dosya çok güzel keske tarih arali icmal listesinde stok koduna göre gruplama ve fifo olsa simdiden çok çok tesekkürler.
Yukarı Dön
aayhan Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aayhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ocak 2009 Saat 10:09

selamlar,

arkadasim calisma cok güzel olmus eline saglik...

yalniz müsteri cekleri bölümünde teminatta bulunan ceklerimizi de görebilsek süper olurdu bence....

Yeri kisminda
Portföy
Tahsil
Teminat
ciro edilmis 

iyi calismalar dilerim..
aayhan
Yukarı Dön
Kidemli Üye
Kidemli Üye
Simge
ANKARA

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı NeTSiSFoReVeR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2008 Saat 11:39
Orjinalini yazan: jung jung Yazdı:

Compile error in hidden module: sheet1  hatasi verdi
Sorun giderilmistir. Dosya güncellenmistir.
Yukarı Dön
jung Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 13
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı jung Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 11:53
Compile error in hidden module: sheet1  hatasi verdi
Yukarı Dön
bluewin Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bluewin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 08:44
valla bende calistiramadim aam bilmiyorum eskisi calisiyordu bu onarma falan  diyor  acaba  hata bendemi  tesekkür ederim
Yukarı Dön
aayhan Açılır Kutu İzle
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aayhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2008 Saat 18:09
elinize, emeginize saglik ayni dosyasi umarim dövizli calisan firmalar icin de güncelleyebilirsiniz... hayirli isler
aayhan
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu İzle

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,313 Saniyede Yüklendi.